Jump to content

Esnafet shqiptare (Shek. XV - XX)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Esnafet shqiptare (Shek. XV - XX) është një monografi historike e studjuesit Zija Shkodra, punuar më 1965 dhe botuar më 1973.[1] Faqet e librit 395.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Shkodra, Zija (31 dhjetor 2018) [16 tetor 1994]. "Ushtima e një pamfleti të pabotuar". Radi and Radi. Marrë më 22 shkurt 2021.{{cite web}}: Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja)