Eugert Zhupa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Eugert Zhupa, Brabantse Pijl 2015.

Eugert Zhupa është çiklist shqiptar. Ka lindur më 4 prill 1990Rrogozhinë. Ai doli i pari në klasifikimin e përgjithshëm në Turin e Shqipërisë të vitit 2013.[1]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Eugert Zhupa – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale