Euro Kolegji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Euro College

Tipi:Privat
Website:eurocollege.edu.mk

Euro Kolegji është një institucion i akredituar[1][2][3][4][5][6] privat i arsimit të lartë në KumanovëMaqedoni.[7] Programet e studimit janë organizuara në nivelet bachelor dhe master në Administrimin e Biznesit me180 ECTS/120 ECTS.

Kolegji është një partner zyrtar i American Heritage University of Southern California[8]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]

Faqja zyrtare e internetitOfficial website

Referenca[redakto | përpunoni burim]

Koordinatat: 42°08′20″V 21°43′08″L / 42.1390°V 21.7188°L / 42.1390; 21.7188