Faizon Love

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Faizon Love
Faizon Love at Porn Star Karaoke.jpg
U lind
Faizon Love

1968
TitulliLove, 2005

Langston Faizon Santisima lindi më 1968. Është një aktor dhe komedian.