Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1969

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1969
◄1968        1970►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1969 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni