Festivali Evropian i Këngës 1972

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1972
◄1971        1973►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1972 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  1. RIDREJTO Stampa:Eurovision Song Contest