Jump to content

Festivali Evropian i Këngës 1981

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Festivali Evropian i Këngës

Festivali Evropian i Këngës 1981
◄1980        1982►

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Festivali Evropian i Këngës 1981 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni