Fjalor erotik i gjuhës shqipe : dhe të tjera "prapësi" pa aq të kripura (në mos më shumë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Fjalor erotik i gjuhës shqipe : dhe të tjera "prapësi" pa aq të kripura (në mos më shumë), me autor Edmond Tupja. Botuar në Tiranë nga "Ora", në vitin 2004. Libri ka 199 faqe. [1]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ http://www.bksh.al/