Forès

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Forès

Forès është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Conca de Barberà, të provincës Tarragona, në Katalonia.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Forès – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale