Franciumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Franciumi

Franciumi është një element kimik me simbolin Fr dhe numrin atomik 87.

 Commons: Franciumi – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale