Gëzim Kame

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gëzim Kame është regjisor dhe aktor shqiptar.

Veprimtaria aktoriale[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Veprimtaria regjisoriale[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]