G-Unit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

G-Unit është një grup rap amerikan kriuar në Nju Jork, thelmueset e grup-it jane 50 Cent, Lloyd Banks dhe Tony Yayo. Më vonë iu bashkua Young Buck, The Game, Olivia, Hot Rod dhe Kidd Kidd.

Anetaret[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ish-Anetaret[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]