Gallagher

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gallagher
GallagherRetouched.jpg
U lind në
Leo Anthony Gallagher, Jr.

24 Korrik, 1946
TitulliGallagher, 2007

Leo Anthony Gallagher, Jr. lindi më 24 Korrik, 1946. Është një aktor amerikan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Gallagher – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.