Gushterica e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gushtericë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Gushtericë e Epërme is located in Kosova
Gushtericë e Epërme
Gushtericë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Graçanicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 622 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 33′ 4″ Veri

21° 12′ 31″ Lindje

Gushtericë e Epërme është një vendbanim në komunën e Graçanicës, Kosovë.[1]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Faqe zyrtare e komunës së Graçanicës Arkivuar 29 korrik 2015 tek Wayback Machine Vizituar më 5.09.2016.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]