Herrera de Soria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Herrera de Soria (Soria) Mapa.svg

Herrera de Soria është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.