Hiromitsu Isogai

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Hiromitsu Isogai
Të dhënat personale
Emri i plotëHiromitsu Isogai
Data e lindjes (1969-04-19) 19 Prill, 1969 (52 vjeç)
Vendi i lindjesKumamoto, Japoni
PozicioniMesfushor
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
1992–1996Gamba Osaka
1997–1998Urawa Reds
Ekipi kombëtar
1995Japonia2(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase .
† Ndeshje (Gola).

Hiromitsu Isogai (lindur më 19 Prill 1969) është një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 2 ndeshje.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1995 2 0
Gjithsej 2 0

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]