Ibrelia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ibrelia
Fshat
Vendndodhja
Ibrelia is located in Republika e Maqedonisë
Ibrelia
Ibrelia
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Vardar
Komuna Demir Kapi
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 415 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1442
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 26′ 53″ Veri

22° 17′ 19″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)