Ichiji Otani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ichiji Otani
Të dhënat vetjake
Emri i plotëIchiji Otani
Datëlindja(1912-08-31)gusht 31, 1912
VendlindjaHyogo, Japoni
Data e vdekjesGabim: Nevojitet datë e vlefshme vdekjeje (data e parë): data, muaji, viti
PozicioniSulmues
Karriera ndërkombëtare
YearsTeamApps(Gls)
1934Japonia3(1)

Ichiji Otani (31 Gusht 191223 Nëntor 2007) ishte një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 3 ndeshje dhe ka shënuar 1 gola.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1934 3 1
Gjithsej 3 1

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]