Jump to content

Ik mëso si dashurohet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
"Ik mëso si dashurohet"
Këngë nga Bleona Qereti
nga albumi Ik mëso si dashurohet
PublikimiDhjetor 2002
Formati7" single
Regjistrimi2002
Zhanri
Gjatësia3:27
LabelElrodi

Ik mëso si dashurohet është një këngë e këngëtares Shqiptaro-Amerikane Bleona Qereti. Kënga u publikua dhe doli në shitje në Dhjetor të vitit 2002. Kënga është pjesë e albumit me të njëjtin emër që doli në treg në vitin 2002.