Izmira Ulqinaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Izmira Ulqinaku është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ajo i përket Partisë Demokratike te Shqiperise,ne qarkun e Shkodrës

Referenca dhe shënime[redakto | përpunoni burim]