Jakova (kthjellim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Jakova është mbiemër shqiptar që e ka origjinën në GjakovëKosovës, por është shpërndarë në Shkodër, Lezhë dhe në TiranëShqipërisë.

Njerzët të famshëm me mbiemrin Jakova :

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "http://www.bashkiadurres.com". Arkivuar nga origjinali më 7 korrik 2011. Marrë më 14 maj 2011. {{cite web}}: Lidhje e jashtme në |title= (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)