Jay Leno

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jay Leno
David and Jay Leno.jpg
Leno, 2016
Informacione personale
Vendlindja New Rochelle, New York, SHBA

James Douglas Muir "Jay" Leno lindi më 1950. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.