Jeff Bergman

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jeff Bergman
Informacione personale
Vendlindja Filadelfia, Pennsylvania, U.S.

Jeffrey Allen "Jeff" Bergman lindi më 10 korrik, 1960Filadelfia, Pennsylvania. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.