Jeff Dunham

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jeff Dunham
Jeff Dunham and Walter.jpg
Dunham, 2009
Informacione personale
Ditëlindja 1962
Vendlindja Dallas, Texas, SHBA

Jeffrey "Jeff" Dunham lindi më 1962. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.