Jellashnica (Leskoc)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jellashnicë
Јелашница
Fshat
Vendndodhja
Jellashnicë is located in Serbia
Jellashnicë
Jellashnicë

Koordinatat: 43°2′40″V 22°0′32″L / 43.04444°V 22.00889°L / 43.04444; 22.00889

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 293 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 2′ 40″ Veri

22° 0′ 32″ Lindje

Jellashnicë (serbisht: Јелашница/Jelašnica) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]