Jim Florentine

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jim Florentine
Jim Florentine.jpg
Florentine, 2016
Informacione personale
Vendlindja Brooklyn, New York, SHBA

James "Jim" Florentine lindi më 1964. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.