Julio Velasco

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Julio Velasco.jpg

Julio Velasco- Velasco është i lindur në La Plata, Argjentina, më 9 feb 1952, është vollibollist dhe trajner argjentinas.