Kërkimet shkencore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Kërkimet shkencore përfshijnë kërkimet fundamentale, kërkimet aplikative dhe kërkimet zhvillimore.[1]

Burimi i të dhënave[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ LIGJIN PËR VEPRIMTARINË KËRKIMORE - SHKENCORE Në amëzën assembly-kosova.org