Këshilltar tatimor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Këshilltar tatimor nënkupton një person i cili jep këshilla tatimore gjatë një procedure tatimore [1].

Burimi i të dhënave[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ LIGJI PËR ADMINISTRATËN TATIMORE DHE PROCEDURAT Në amëzën assembly-kosova.org