Kafeja e fundit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kafeja e Fundit është film shqiptar i vitit 2010. Ka një gjatësi kohore prej 12 minutash.

Prodhuar nga Dionis Papadhimitri dhe si regjizor Vasian Lami.


Interpretojnë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vasjan Lami

Rajmonda Bulku