Kandersteg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kandersteg
Harta e komunës Kandersteg në distriktin Frutigen-Niedersimmental
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Frutigen-Niedersimmental

Kandersteg është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Category:Kandersteg – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale