Kategoria:Mirëmbajtje CS1: është përdorur ref=harv

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kjo është kategoria e mirëmbajtjes për artikujt te burimet e të cilëve përdoret ref=harv. Artikujt këtu shtohen automatikisht nga moduli CS1. Me përditësimin e modulit pjesa ref=harv është e panevojshme dhe duhet hequr për të mos mbingarkuar kodin.

Faqet në kategorinë "Mirëmbajtje CS1: është përdorur ref=harv"

Kjo kategori ka 8 faqe nga 8 gjithësej.