Kategoria:Universitete të mbyllura

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Universitetet e mbyllura nga Ministria e Arsimit dhe Sportit në Gusht 2014, për shkak shkeljesh të kritereve ligjore për vazhdim aktiviteti:

Faqet në kategorinë "Universitete të mbyllura"

Kjo kategori ka 2 faqe nga 2 gjithësej.