Katunishtë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Shih: Katunishta (kthjellim).
Katunishtë
Vendbanim

Katunishtë është një fshatkomunën Kiselak, në Bosnje dhe Hercegovinë.[1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Official results from the book: Ethnic composition of Bosnia-Herzegovina population, by municipalities and settlements, 1991. census, Zavod za statistiku Bosne i Hercegovine - Bilten no.234, Sarajevo 1991.

Koordinatat: 43°57′18″V 18°01′50″L / 43.955092°V 18.030622°L / 43.955092; 18.030622