King Moody

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
King Moody
Informacione personale

Robert "King" Moody lindi më 1929. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.