Klisura (Dolec)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klisurë
Клисура
Fshat
Vendndodhja
Klisurë is located in Serbia
Klisurë
Klisurë

Koordinatat: 43°12′51″V 21°50′36″L / 43.21417°V 21.84333°L / 43.21417; 21.84333

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Dolec
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 342 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 12′ 51″ Veri

21° 50′ 36″ Lindje

Klisurë (serbisht: Клисура/Klisura) është fshat në komunën e Dolecit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]