Klisura (Pargë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klisurë
Κλεισούρα
Fshat
Vendndodhja
Klisurë is located in Greqia
Klisurë
Klisurë
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Prevezës
Komuna e Pargës
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Frar
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 16′ 58″ Veri

20° 35′ 48″ Lindje

Klisurë (greqisht: Κλεισούρα/Kleisoúra) është fshat në qarkun i Prevezës, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]