Klubi Mundjes KEK - Prishtinë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Klubi i mundjes KEK nga Prishtina, Kosovë.

Trajnerët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Mustafë Syla—Ish-kampion i botës i Festival du Monde të mbajtur në Francë në vitin 1985, nënkampion i Evropës, kampion i Ballkanit dhe kampion i shumëfishtë i ish-Jugosllavisë.

Anëtarët e klubit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]