Njësia administrative Bujan

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Bujan)
Jump to navigation Jump to search
Njësia administrative Bujan
Njësia administrative Bujan is located in Shqipëria
Njësia administrative Bujan
Njësia administrative Bujan
Njësia administrative Bujan (Shqipëria)
42°19′34″V 20°04′18″L / 42.32611°V 20.07177°L / 42.32611; 20.07177Koordinatat: 42°19′34″V 20°04′18″L / 42.32611°V 20.07177°L / 42.32611; 20.07177
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Kukësit
Rrethi Rrethi i Tropojës
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Bujan është një komunëRrethin e TropojësShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 29 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]