Njësia administrative Suç

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Suç)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 41°20′N 20°24′E / 41.34°N 20.4°E / 41.34; 20.4

Njësia administrative Suç

Komuna Suç ose Suçi është një komunëRrethin e MatitShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 22 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]