Konventa QNZKI

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Konventa QNZKI do të thotë Konventa e Qendrës Ndërkombëtare për Zgjidhjen e Kontesteve të Investimit ndërmjet shteteve dhe shtetasve të vendeve të ndryshme.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR INVESTIMET E HUAJA Në amëzën assembly-kosova.org Archived 27 September 2007[Date mismatch] at the Wayback Machine.