Kosharja (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koshare
Fshat
Vendndodhja
Koshare is located in Kosova
Koshare
Koshare
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 540 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 25′ 18″ Veri

21° 5′ 36″ Lindje

Koshare është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]