Kosieri i Ri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Kosieri i Ri është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]