Kremenata II

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 42°24′V 21°19′L / 42.40°V 21.31°L / 42.40; 21.31

Kremenatë II
Fshat
Vendndodhja
Kremenatë II is located in Kosova
Kremenatë II
Kremenatë II
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Dardanë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Gallap
Lartësia 779 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 40′ 37″ Veri

21° 31′ 17″ Lindje

Kremenatë II është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]