Ksenoni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Ksenoni

Ksenoni është një element kimik me simbolin Xe dhe numrin atomik 54.





 Commons: Ksenoni – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale