Kutlesheva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kutlesheva
Fshat
Vendndodhja
Kutlesheva is located in Maqedonia e Veriut
Kutlesheva
Kutlesheva
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 662 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7504
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 24′ 28″ Veri

21° 24′ 50″ Lindje

Popullsia 27 banorë (2002)