Labinot Ibrahimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Labinot Ibrahimi
Të dhënat personale
Emri i plotëLabinot Ibrahimi
Data e lindjes (1986-06-25) 25 Qershor 1986 (33 vjeç)
Vendi i lindjesPrishtinë, Shqipëri
PozicioniMbrojtës
Informacionet për klubin
Klubi aktualPartizani Tirana
Numri22
Karriera në rini
2000-2005KF Prishtina
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
2005–2013KF Prishtina104(5)
2013–Partizani Tirana31(2)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase .
† Ndeshje (Gola).

Labinot Ibrahimi (lindur më 25 qershor 1986Prishtinë) është një futbollist shqiptar i cili luan me klubin Shqiptar Partizani TiranaKategorinë Superiore si mbrojtës [1].

References[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Profili te Partizani