Lacey Duvalle

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Lacey Duvalle
Ditëlindja: (1982-04-05) 5 prill 1982 (42 vjeç)
Vendlindja:Uashington D.C., SHBA
Masa:34D-21-36
Gjatësia:1.60 m
Pesha:41 kg
Lacey Duvalle at IMDb
Lacey Duvalle at IAFD
Lacey Duvalle në AFDB

Lacey Duvalle (e lindur më 5 prill 1982Uashington D.C., SHBA) është aktore pornografike. Ajo hyri në industrinë e filmave për të rritur në vitin 2000 në moshën 18 vjeçare, dhe që nga atëherë ka marrë pjesë në më shumë se 164 filma.

Shpërblimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Lacey Duvalle – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale