Jump to content

Legjenda (Prizren)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Legjendë
Lutogllavë
Flokat
Fshat

Legjendë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrat Lutogllavë dhe Flokat.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]