Jump to content

Leshkoshiqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Leshkoshiq
Lajthisht
Fshat

Leshkoshiq është një vendbanim në komunën e Kastriotit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Lajthisht.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]